چاپ
ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستاد عفاف و حجاب اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی

جلسه ستاد عفاف و حجاب اداره کل دامپزشکی استان با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در ابتداي جلسه دكتر عیسی مرادی كريمي معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان در خصوص مسئله حجاب و عفاف با اشاره به اوضاع جامعه و سوئ نيت معاندان نظام، اهميت جلسات و ارائه راهكار براي پيشگيري از هم پاشيدن بنيان خانواده را متذكر شد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام نزاعي مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در اداره کل دامپزشکی استان ضمن قدرداني از مشاركت همكاران در مباحث حجاب و عفاف، با اشاره به هفته حجاب و عفاف كه از 21 تير شروع شده است با ذكر تاريخچه و علت نامگذاري حجاب و عفاف، ياد و نام شهداي عفاف را گرامي داشت.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف عفاف و حجاب، اعضای جلسه بر نقش فرهنگ سازی در موضوع عفاف و حجاب تاکید کردند و مقرر شد  2 عنوان كتاب با موضوع عفاف و حجاب که توسط خانم اکبری افخمی مسئول بسیج خواهران معرفی شدند پس از بررسی و تائید نهایی جهت مطالعه همكاران تهيه گردد.

تشکیل شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان در جهت نظارت بر مصوبات ستادهای اقامه نماز, عفاف و حجاب, امربه معروف و نهی ازمنکر از دیگر مصوبات این ستاد بود.

همچنین مقرر شد مقرر شد مسابقه فرهنگی سوره نور از کتاب تفسير نور، توسط  حوزه نمايندگی ولی فقيه در سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شود و در پايان به 5 نفر از شرکت کنندگان در مسابقه جوايزی اهدا شود.

در پایان این جلسه از همکاران برای مشارکت بهتر در کمک مومنانه در جهت رفع مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به‌علت تبعات ناشی از بیماری کرونا دعوت به عمل آمد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٤٠٠٢/
  • ١٠:١١ - 1399/05/01/
  • تعداد بازدید: 87

خروج