چاپ
ارسال به دوست

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان اهر

مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان اهر دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، دکتر امیرحسین بهداد  مدیر کل دامپزشکی استان در دیدار با مهندس زاهد محمودی فرماندار شهرستان اهر بر اهمیت مسئله پيش سرد در کشتارگاه های دام تاکید کرد و گفت: بنا به گزارش دانشکده علوم پزشکی، با دقت عمل دامپزشكي شهرستان اهر ميزان برخي از بيماريهاي نظير كيست هيداتيك نسبت به شهرستانهاي اطراف بسيار كمتر است.

وی همچنین هماهنگي بين دستگاههاي حاكميتي و اجرايي شهرستان ها را يكي از لازمه هاي اساسي در راستای خدمت رساني بهتر به مردم دانست.

مهندس زاهد محمودی فرماندار شهرستان اهر نیز ضمن قدردانی از زحمات حوزه دامپزشكي و در راس آن مدير کل دامپزشکی استان و رئیس و پرسنل دامپزشکی شهرستان قدردانی نمود و حمایت خود را در جهت پیشبرد اهداف بهداشتی دامپزشکی اعلام نمود.

وی يكي از مباحث قابل تامل در اهر را بحث ميدان دواب اهر دانست و اظهار داشت: میدان دواب اهر باید سر و سامان داده شود و ما آمادگی خود را در جهت هرگونه حمایت و همکاری سایر دستگاه های ذی ربط اعلام می نمائیم.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه دکتر حامد عباسپور عرشی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اهر تشریح وضعیت بیماری‌های دامی و بیماری های مشترک بین انسان و دام و کنترل و پیشگیری بیماری‌های دامی و بیان مشکلات دامپزشکی شهرستان اهر پرداخت .


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٩٢٩/
  • ١٢:٥٦ - 1399/04/29/
  • تعداد بازدید: 98

خروج