اخبار حاوی کلید واژه (شهرستان خداآفرين)


چاپ
ارسال به دوست

برگزاری کلاس ترویجی در خصوص بیماری تب مالت در شهرستان ملکان

رئيس اداره دامپزشكي شهرستان ملكان از برگزاری چندین کلاس ترویجی آشنایی با بیماری تب مالت در کانون های بروز این بیماری در روستاهای شهرستان ملکان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي آذربايجان شرقي ، دكتر فراز احمدي رئيس اداره دامپزشكي شهرستان ملكان با اعلام اين خبر افزود: طی هماهنگی های انجام گرفته با شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملکان و در راستای افزایش سطح آگاهی روستائیان و دامداران در خصوص بیماری تب مالت، چندین کلاس ترویجی در مورد پیشگیری از بروز بیماری تب مالت در روستاهای بایقوت، یولقونلوی جدید، شیرین کند، قوریجان و لکلر با حضور حدود 197 نفر از دامداران و روستائیان برگزار گردید.

دکتر احمدی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون برای 370 نفر از روستائیان و دامداران و فعالان عرصه دامپروری کلاسهای آموزشی و ترویجی در خصوص راههای پیشگیری از ابتلا به بیماری های مشترک بین انسان و دام به ویژه بیماری تب مالت برگزار گردیده است. 


وی همچنین یادآور شد: برگزاری کلاسهای ترویجی برای روستائیان و دامداران یکی از مهمترین عوامل مؤثر در جهت پیشگیری و کاهش بیماری های مشترک بین انسان و دام علی الخصوص بیماری تب مالت می باشد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٤٣٢٧٢/
  • ١٥:٣٢ - 1398/06/09/
  • تعداد بازدید: 106

خروج