چاپ
ارسال به دوست

برگزاری جلسه در خصوص بررسی مسائل و مشكلات دامپزشكان شاغل در بخش خصوصي شهرستان سراب

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سراب از برگزاری جلسه در خصوص بررسی مسائل و مشكلات دامپزشكان شاغل در بخش خصوصي این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، دکتر رضا دادخواه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سراب با اعلام این خبر گفت: جلسه اي در خصوص "مسائل و مشكلات دامپزشكان شاغل در بخش خصوصي شهرستان سراب" در اتاق جلسه اداره دامپزشكي شهرستان سراب برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه توضيحاتي در خصوص تقويت حرفه دامپزشكي و وضعيت داروخانه ها، مراکز خدمات درماني و مراكز مايه كوبي ارائه گردید.

در ادامه جلسه و پس از بیان نظارت، مشكلات و خواسته هاي حاضرین در جلسه، مقرر شد، نسخه پيچي حتما در حضور مسئولين فني انجام گیرد و معاينه دام در داروخانه ها و پذيرش دام در دفاتر اشتغال به امور درمان صورت نگیرد.

ارسال منظم گزارش ماهيانه، همكاري هاي لازم با بازرسين ستاد رصد و پايش شهرستان در خصوص بازرسي از داروخانه ها، ارائه خط سير واكسيناسيون بخش خصوصي به اداره دامپزشكي، گزارش دخالت افراد غير مسئول در امر درمان به اداره دامپزشكي، عدم نگهداري و يا فروش داروهاي قاچاق و تاريخ گذشته در داروخانه ها، تمديد پروانه هاي بخش خصوصي حداقل 2 ماه قبل از پايان اعتبار پروانه و شركت در كلاس هاي باز آموزي از دیگر موارد مصوب شده در این جلسه بود.

  • کد خبر: ١٣٤١٨٧/
  • ٠٩:١٤ - 1398/04/08/
  • تعداد بازدید: 270

خروج