چاپ
ارسال به دوست

فراخوان سازمان دامپزشکی برای تولید ریز مغذی های خوراک دام، طیور و آبزیان

سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد نسبت به اعطای تسهیلات فنی لازم جهت صدور پروانه های تولید ریزمغذی های خوراک اقدام می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای به شرح زیر اعلام کرد: با عنایت به تحریم های ظالمانه دشمن و در سال رونق تولید، سازمان دامپزشکی کشور در نظر دارد جهت نیل به خودکفایی در زمینه تولید ریزمغذی های خوراک دام طیور و آبزیان، نسبت به اعطای تسهیلات فني لازم جهت صدور پروانه های تولید ریزمغذی های خوراک اقدام نماید.
بنابراین گزارش، سازمان دامپزشکی کشور از شرکت های یادشده خواسته در صورت تمایل در اسرع وقت نسبت به ارائه طرح توجیهی تولید موارد ذیل به دفتر امور دارو و درمان این سازمان اقدام کنند.
1.اسیدهای آمینه متیونین، لیزین و ترئونین
٢. مونوکلسیم فسفات
٣. کولین کلراید.
ویتامین های A،D3,K3,B1, B2،B3،B5،B6،B۱۲،H2،E برپایه این گزارش، سازمان دامپزشکی کشور در بخش دیگری از این اطلاعیه نکاتی را نیز به شرح ذیل متذکر شده است:
الف : صرفأ طرح های توجیهی واجد سرفصل های ذیل قابل بررسی هستند:
Marketing Analysis, Technical Analysis, financial Analysis. economic Analysis
ب- بررسی صرفه اقتصادی تولید به عهده آن شرکت است.
ج: مبنای قیمت گذاری، قیمت های مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان است.
د: درصورت اخذ تاییدیه کیفی و حصول اطمینان از توان تولید کمی مورد نیاز کشور، پیشنهاد لغو مجوز واردات اقلام مشابه به مراجع ذی صلاح ارائه و تا حصول نتیجه گیری پیگیری های لازم انجام خواهد گردید.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٣٤٠٩٠/
  • ٠٩:٥٣ - 1398/04/12/
  • تعداد بازدید: 96
کلید واژه ها

خروج