چاپ
ارسال به دوست

برگزاری گردهمایی مسوولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی کشور

گردهمایی مسوولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی کشور به میزبانی اداره کل دامپزشکی استان سمنان با حضور دکتر رفیعی پور، رئیس سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، گردهمایی مسوولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی کشور با حضور دکتر رفیعی پور ،مهندس محققی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر فیروزی دستیار ویژه وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی و مسولین روابط عمومی های ادارات کل با خیرمقدم  دکتر حسینی مدیرکل دامپزشکی استان سمنان آغاز شد.

در ادامه دکتر رفیعی پور رئيس سازمان دامپزشكي كشور با اعلام این مطلب که روابط عمومي بايد صحنه نمايش فعاليت هاي سازمان باشد افزود: فعالیتهای روابط عمومي نامحدود است، چرا كه انعكاس فعاليت هاي بخش فني در اختيار و با قدرت اين واحد صورت مي گيرد.

وی موفقيت سازمان دامپزشكي كشور در داخل و خارج از كشور را مديون ارائه عملكرد موفق فعاليت هاي فني و بهداشتي دانست و این موضوع از هنرهاي روابط عموميبرشمرد.

مهندس محققی رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت جهاد كشاورزي نیز در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب مجموعه روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و ادارات کل گفت: بحث دامپزشكي با توجه به نقش اين سازمان در سلامت ارتباط با مردم از اهميت ويژهاي برخوردار است و در نحوه عمل و اطلاع رساني در سازمان ها از جمله دامپزشكي شاهد تفاوت هستيم چرا كه موارد مرتبط در زمينه صيانت از سرمايه دام و طيور كشور و نيز تامين امنيت غذايي مردم در حال انجام است.

در پایان این مراسم از برگزیدگان مسئولین روابط عمومی ادارات کل دامپزشکی استان ها با اهدا لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان دامپزشکی کشور قدردادنی به عمل آمد.


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ١٣٣٩٠٥/
  • ١٠:٠٨ - 1398/04/07/
  • تعداد بازدید: 172

خروج