• 1402/02/24 - 08:45
  • تعداد بازدید : 282
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در دومین نشست تخصصی مدیران کشتارگاه های دام و طیور منطقه۳:

دامپزشکی به عنوان پرچمدار پیشگیری از بیماری های مشترک است

مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در دومین نشست تخصصی مدیران کشتارگاه های دام و طیور منطقه۳ در مشهد گفت: دامپزشکی به عنوان پرچمدار پیشگیری از بیماری های مشترک است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، دکتر امیر حسین بهداد افزود: از مزایای این نشست، آشنایی مدیران صنایع دام و طیور و نیز مدیران بخش اجرایی دامپزشکی است که ضمن تبادل افکار می توانند از تجارب هم استفاده کنند.
وی عنوان داشت: کشتارگاه ها از ابزارهای مهم در سلامت عمومی و بهداشت هستند و بدون در نظر گرفتن جایگاه کشتارگاه ها صحبت از امنیت غذایی معنایی ندارد.
بهداد افزود: امیدواریم با اتخاذ تدابیر مناسب، مشکلات کشتارگاه ها حل شود و دغدغه آنها صرفا حل مسایل کشتارگاهی باشد و نه مداخله دیگران در امور اجرایی آنان و نیز دغدغه دامپزشکی هم صرفا رفع مسائل بهداشتی در این مراکز باشد و نه مورد دیگری.
او گفت: ۷۸ کشتارگاه دام و طیور در ۵ استان منطقه ۳ حضور دارند. دومین نشست تخصصی مدیران کشتارگاه های دام و طیورمنطقه ۳ در مشهد با حضور مدیران کل دامپزشکی استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و قزوین، مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی این استان ها و نیز مدیران کشتارگاه های دام و طیور استان های یادشده طی روزهای ۲۴ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه در مشهد برگزار می شود.

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 301568
کلمات کلیدی
موسوی ادمین آذربایجان شرقی

موسوی ادمین آذربایجان شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه