• 1402/02/21 - 12:58
  • تعداد بازدید : 234
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه هم اندیشی چالش ها و مشکلات فعالان شاغل در بخش تشخیص و درمان شهرستان هریس

این جلسه به منظور بررسی مشکلات و چالش های موجود فعالان شاغل در داروخانه ها، مراکز اشتغال به امور درمانی و مراکز مایه کوبی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، دکتر محمد بافنده زنده رئیس اداره دامپزشکی شهرستان هریس، ضمن اعلام این خبر افزود: در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های شاغلین بخش خصوصی شهرستان، نسبت به تشریح سیاست های جدید سازمان دامپزشکی در حوزه دارو و درمان، ارائه خدمات هر چه بهتر به بهره بردان ، پرهیز از هرگونه ایجاد تعارض منافع بین فعالان بخش خصوصی و شرایط حال حاضر شهرستان در حوزه دارو و درمان و برخورد قانونی با موارد تخلف در حوزه دارو و درمان توضیحاتی ارائه گردید.

وی بیان کرد: در ادامه متصدیان مراکز ضمن ارائه چالش های موجود و پیش رو و شرایط فعلی شهرستان از نظر ارائه خدمات، افزایش همدلی و همکاری بین همکاران شاغل در سطح شهرستان، نکاتی بیان نمودند.

در پایان کارشناس دارو و درمان اداره دامپزشکی شهرستان هریس ضمن جمع بندی نکات مذکور  مواردی را  در خصوص مشخص نمودن خط سیر واکسن ها، به روز رسانی داروها و واکسن های موجود در مراکز از نظر تاریخ انقضاء، عدم تهیه دارو و واکسن از مبادی غیر مجاز و قاچاق اظهار نمود.

  • گروه خبری : اخبارشهرستان صفحه اصلی,هریس
  • کد خبر : 301406
kh-heris هریس

kh-heris هریس

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه