• 1400/03/05 - 10:39
  • تعداد بازدید : 267
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی

روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه برتر بخش کشاورزی استان آذربایجان شرقی در سال 1399 شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی استان مهندس سید محمد هادی موسوی مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان به عنوان روابط عمومی برتر بخش کشاورزی استان در سال 1399 انتخاب شد.

دکتر اکبر فتحی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در بخشی از لوح تقدیر آورده است: این انتخاب مرهون تلاش پرشور مجدانه و کارآمدی شما می باشد که با همه توان، مهارت، تخصص و تعهد برای رسیدن به اهداف عالیه بخش کشاورزی مخلصانه و با کوشش فراوان و جانفشانی در این راه کوتاهی ننموده اید.

در بخش دیگری از این لوح آمده است: از اینکه با به کارگیری هنر و مهارت و دانش و با هدف توسعه انسانی فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش بین مردم و سازمان که پاییه حرکت اجتماع است فراهم می نمائید و خالصانه در اعتلاء و ارتقای فرهنگ مدنی تلاش می ورزید؛ تقدیر و تشکر نموده و این لوح سپاس تقدیم حضور پرمهرتان می گردد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 274225
admin ادمین آذر شرقی

admin ادمین آذر شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید