• 1399/12/02 - 08:08
  • تعداد بازدید : 83
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کسب رتبه اول کشوری توسط مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در ارزیابی ملاقات‌های مردمی

بر اساس ارزیابی مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری، دکتر امیر حسین بهداد موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد در حوزه دیدارهای چهره به چهره ( ملاقات عمومی) در بین ادارات کل دامپزشکی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در حوزه دیدارهای چهره به چهره در شش ماهه اول سال 1399 که در راستای نظارت بر بخشنامه‌های مربوطه‌ هیئت وزیران و ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری انجام گرفت؛ دکتر امیر حسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد ملاقات عمومی اداره کل دامپزشکی استان در سطح کشور شد.
 گفتنی است ارزیابی فوق بر اساس شاخص‌هایی از جمله تعداد ملاقات شوندگان، تعداد برنامه‌های اجرا شده، اقدام مثبت و میزان عمل به بخشنامه استاندار صورت پذیرفت و اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی با تعداد 176 مورد ملاقات موفق به کسب رتبه اول گردید.
 این گزارش می افزاید برنامه دیدار چهره به چهره بر اساس تاکید ریاست جمهوری بر تسریع در رسیدگی بدون واسطه به مطالبات مردمی، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی، ملاقات مردمی و روحیه مسئولیت پذیری مدیران دستگاه‌های دولتی و الزامات قانونی آن به صورت مستمر انجام می‌شود.
 گفتنی است جهت دیدار با مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی روزهای دوشنبه هر هفته در نظر گرفته شده است و مراجعین محترم می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 34445000 نسبت به درخواست ملاقات خود اقدام نمایند.

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 271742
admin ادمین آذر شرقی

admin ادمین آذر شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید