• 1401/05/09 - 14:12
  • تعداد بازدید : 2264
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در همایش قرارگاه جهاد تبیین روابط عمومی های سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی عنوان شد:

وظیفه روابط عمومی های بخش کشاورزی اطلاع رسانی دقیق اخبار امنیت غذایی است.

دکتر امین اسدی در همایش قرارگاه جهاد تبیین روابط عمومی های سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: وظیفه روابط عمومی های مجموعه جهاد کشاورزی اطلاع رسانی دقیق اخبار امنیت غذایی و ایجاد فضای آرامش در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، مشاور معاون وزیر جهاد کشاورزی در سفر یک روزه خود به تبریز، طی سخنانی اظهار داشت عرصه روابط عمومی بستری خطیر و حیاتی و ملموس برای ایجاد اطلاع رسانی است، وی افزود: به روابط عمومی ها توصیه میکنم همواره مدیریت رسانه را در اولویت خود قرار داده و در زمینه پاسخگویی سریع و به موقع به اخبار زرد و غیر واقعی وقت کشی نکنند.

دکتر اسدی در ادامه سخنان خود تصریح کرد، روابط عمومی دامپزشکی آذربایجان شرقی از به روز ترین و تخصصی ترین روابط عمومی های کشور است، وی در خاتمه سخنان خود تاکید کرد، شفافیت و به روز بودن پاسخگویی از اولویتهای مدیریت رسانه ای روابط عمومی دامپزشکی آذربایجان شرقی است.

در این جلسه دکتر امیرحسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی نیز به ایراد سخنرانی پرداخت و در خصوص اهمیت جایگاه روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی هم چشم، هم گوش، هم مغز و هم زبان یک مجموعه است که به آن مجموعه هویت می دهد، یعنی هر مجموعه ای که شبانه روزی به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهد ولی روابط عمومی فعالیتهای آن مجموعه را منعکس ننماید آن فعالیتها ابتر می ماند. به عنوان مثال در زمینه نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سالانه چندین تن مواد و فرآورده خام دامی را کشف، ضبط و معدوم سازی میکنیم، اگر انعکاس خبری این فعالیتها صورت نگیرد، سودی برای جامعه نخواهد داشت و بازدارندگی برای افراد متخلفی که در ذهن خود در نظر دارند تخلف بهداشتی در حوزه مواد غذایی انجام دهند را نخواهد داشت، پس اقدامات روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته بسیار با اهمیت است.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی از زحمات مهندس موسوی مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تقدیر و قدردانی شد.

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 288872
کلمات کلیدی
admin ادمین آذر شرقی

admin ادمین آذر شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه