• 1399/12/16 - 10:19
  • تعداد بازدید : 124
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری مراسم جشن تکلیف فرزندان همکاران اداره کل دامپزشکی استان

مراسم جشن تکلیف فرزندان همکاران اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در محل سالن اجتماعات این اداره کل و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزاری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، مراسم جشن تکلیف فرزندان همکاران با حضور دکتر ضیائی مدیر کل ستاد اقامه نماز استان به همراه حجت الاسلام بابائی دبیر این ستاد و همچنین دکتر امیر حسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان و معاونین و خانواده­های همکاران برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر امیر حسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان گزارشی از فعالیت­های این اداره کل در حوزه فرهنگ سازی نماز ارائه نمود و در ادامه دکتر ضیائی مدیر کل ستاد اقامه نماز استان به ایراد سخنرانی در خصوص اهمیت ترویج نماز و خصوصیات نماز گزاران با عنایت به رهنمودهای پروردگار متعال در قرآن پرداخت.

سپس به فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده­اند و همچنین برگزیدگان مسابقات نقاشی و عکاسی با موضوع نماز جوایزی اهدا گردید.

این مراسم با برپایی نماز ظهر و عصر با حضور اعضاء شرکت کننده در جلسه و برگزاری قرعه­کشی سفر زیارتی مشهد مقدس بین همکاران به پایان رسید.   

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 272112
admin ادمین آذر شرقی

admin ادمین آذر شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید