• 1400/07/13 - 20:18
  • تعداد بازدید : 25
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه شورای فرهنگی و شورای اقامه نماز در اداره کل دامپزشکی استان

جلسه شورای فرهنگی و شورای اقامه نماز با حضور اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، جلسه شورای فرهنگی و شورای اقامه نماز، عفاف و حجاب با حضور دکتر امیرحسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا نجفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، مهندس فرشبافیان رئیس محترم اداره امور فرهنگی و ارزشهای اسلامی حوزه نمایندگی سازمان جهاد کشاورزی استان و با شرکت اعضای شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی استان در محل سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی برگزار گردید.
در این جلسه دکتر بهداد کل محترم دامپزشکی استان ضمن خیر مقدم به اعضای شورای فرهنگی، فرهنگ را مهمترین امر در اجتماع انسانی خواند و مسائل سیاسی و اقتصادی را تأثیر پذیر از فرهنگ دانسته و افزود: لازم است همه مردم جامعه و مسئولان برای ارتقای فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نجفی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته دامپزشکی به همکاران اداره کل دامپزشکی از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.
وی در سخنان خود با اشاره به دستورالعمل های دینی برای حل برای حل مشکلات خود در زندگی گفتند با اتکا و توکل بر خدا و نیز عمل به دستورالعمل های اخلاقی بزرگان دین می توان مشکلات و گره‌های کور را حل کرد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان در ادامه سخنان خود گفت: در ادارات باید فعالیت فرهنگی انجام گیرد نه کار فرهنگی، کار فرهنگی در هر زمان و مکان انجام می گیرد بدون برنامه ریزی و نظارت و مصوبه،ولی فعالیت فرهنگی اولا به برنامه ریزی، دوما، متولی، سوما، تصویب و تخصیص بودجه، چهارم، نظارت بر حسن انجام کار، نیاز دارد.
حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا نجفی در انجام فعالیت فرهنگی چهار امر شناخت وضعیت موجود، موقعیت شناسی، جریان شناسی و بررسی موانع را ضروری دانست و افزود: رسیدن به موقعیت مطلوب بدون رعایت این چهار مرحله ممکن نیست
وی در پایان از فعالیت های فرهنگی و عقیدتی اداره کل دامپزشکی استان تقدیر و تشکر نمود.

  • گروه خبری : اخبار اصلی اسلایدر
  • کد خبر : 277537
admin ادمین آذر شرقی

admin ادمین آذر شرقی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه